Medale naszych zawodników na Mistrzostwach Świata Jiu-Jitsu

Zmagania prowadzone były według zasad International Jiu Jitsu Academy. W rywalizacji wzięli udział seniorzy oraz juniorzy w konkurencjach: kata (formy) z bronią i bez broni oraz kumite (walki). Oprócz biało-czerwonych u naszych zachodnich sąsiadów zaprezentowali się zawodnicy z takich krajów jak: Rosja, Ukraina, Hiszpania, Gruzja, Niemcy, ale również tych bardziej egzotycznych jak: Egipt, Algieria, Maroko, czy Sierra Leone.

Znakomicie spisał się Daniel Iwanek. Pełniący rolę trenera-koordynatora puławskiego klubu wywalczył dwa tytuły mistrzowskie w formach tradycyjnych oraz w konkurencji forma freestyle z bronią. Kacper Czarkowski wrócił do domu ze srebrnym medalem, który zdobył w walkach juniorów do 60 kg. Z kolei Paweł Badzio - główny instruktor puławskiego klubu wywalczył medal brązowy, który odebrał za walki wśród seniorów do 80 kg.

 - Oprócz zmagań sportowych mieliśmy okazję do zacieśniania współpracy z miastem partnerskim Stendal, a także nawiązania nowych znajomości. W uznaniu długoletniej współpracy oraz przyjaźni klub otrzymał honorowe członkostwo w organizacji IJJA. Nasz wyjazd był współfinansowany przez nasze miasto, za co serdecznie dziękujemy - mówi Paweł Badzio.

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej