Wyzwanie 100 kata - zmiana godzin w czwartek 24.10.19

 

Przypominamy o czwartkowym wyzwaniu 100 kata, do którego przystępujemy już po raz czwarty 1f642.png:) w związku z tym treningi 24 października będą odbywać się:
- g. 17.00 dla młodszej grupy początkującej (z 16.00)
- g. 18.00 pozostali (do ok 21!)

Poniżej opis inicjatywy:

25 października to na Okinawie "Dzień Karate" i szybko staje się szczególnym dniem dla karateków na całym świecie, którzy chcą wspólnie podkreślić uznanie dla tej sztuki walki wywodzącej się z Okinawy.

Po raz kolejny przyłączamy się do tego wydarzenia! Cała idea polega na tym, żeby 25 października o wschodzie słońca na Okinawie rozpocząć wykonanie 100 kata pod rząd. My jednak nie będziemy robić tego o wchodzie słońca, tylko w czwartek 24.10.2019 od godz. 18 w naszym dojo 1f642.png:)

Każdy, kto ukończy wyzwanie, otrzyma pamiątkowy dyplom.

Zachęcamy do udziału!  

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej