Zachęcamy do wsparcia naszych reprezentantów w plebiscycie na Sportowca Roku

b_250_200_16777215_00_images_plebiscyt_kurier.jpg

Plebiscyt Kuriera Lubelskiego na Sportowca Roku 2019 – gorąco zachęcamy do oddania głosu na naszego zawodnika Kacpra Czarkowskiego! 

Nasz 16-letni zawodnik, posiadacz brązowego pasa, Kacper Czarkowski został nominowany do plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w kategorii Juniorzy. Nominacja do tego wydarzenia była możliwa m.in. dzięki:

* zdobyciu srebrnego medalu w walkach podczas Mistrzostw Świata Jiu-Jitsu IJJA - Niemcy 2019

*zwycięstwu w Międzywojewódzkiej Lidze Karate Tradycyjnego 2019

Głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu będzie trwać do wtorku 17 grudnia do godz. 22:00. Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania!

Start głosowania w drugim etapie wojewódzkim nastąpi w czwartek 19 grudnia i potrwa do Piątku 27 grudnia do godz.22:00. Można głosować na dwa sposoby:

*Klikając na przycisk GŁOSUJ na stronie Kuriera - po wcześniejszym uzyskaniu pakietu prenumeraty cyfrowej z e-wydaniem

https://kurierlubelski.pl/p/sportowiec-roku,1006029/

*Za pomocą SMS - wysyłając wiadomość SMS Premium o treści KLD.57 na numer 72355 (koszt 2,46 zł) i uzyskując tym samym dostęp do bieżącego e-wydania gazety

Nominację w kategorii Trenera Roku otrzymał również instruktor naszego Klubu Paweł Badzio, na którego również można oddawać głosy.

Zachęcamy do wsparcia Kacpra w tym konkursie! :)

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej