Rodzinna majówka w DOJO Stara Wieś, 1-3.05.2022

Z ogromną radością ponownie zapraszamy wszystkich chętnych na rodzinną majówkę do wspaniałego, jedynego w swoim rodzaju miejsca.
 
Europejskie Centrum Budo „Dojo Stara Wieś” to położony w malowniczej scenerii Przedborskiego Parku Krajobrazowego ośrodek zaprojektowany zgodnie z kanonem architektury japońskiej. Największe w Europie Dojo na szczycie wzgórza a pod nim 16 domków, otoczonych ogrodem japońskim. W każdym domku komfortowo może wypoczywać 7-8 osób, mając do dyspozycji trzy sypialnie dwuosobowe i jeden pokój jednoosobowy, wspólny pokój dzienny z kominkiem i tarasem, aneks kuchenny oraz indywidualne łazienki. Domy standardowo wyposażone są w unikalne futony do spania, łącze internetowe, kominek, lodówkę.
 
Na terenie ośrodka znajduje się także miejsce na ognisko, kantyna, saunarium bezpośrednio nad stawem, boisko i siłownia zewnętrzna, a także stadnina z kilkunastoma końmi.
 
TERMIN: 1-3 maja 2022 r.
MIEJSCE: Europejskie Centrum Budo „DOJO Stara Wieś”
KOSZT:
– info u instruktorów.
ZGŁOSZENIA: 535-500-365 (sms) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15.04.2022 r. (zaliczka 150 zł/os., pozostała część do dnia rozpoczęcia Majówki).
W PROGRAMIE:
- treningi karate, zajęcia sportowe,
- poranna medytacja (dla chętnych),
- wieczór saunowy z opcjonalną kąpielą pod gwiazdami w stawie przy przystani ciszy,
- piesza wycieczka krajoznawcza,
- wieczorne ognisko,
- odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody,
- rodzinny turniej Just Dance.
CENA ZAWIERA:
- zakwaterowanie w japońskich domkach o bardzo wysokim standardzie (kominek, indywidualne łazienki, taras), ośrodek mieści się w Przedborskim Parku Krajobrazowym,
- pełne wyżywienie (od kolacji w piątek do śniadania w niedzielę),
- ubezpieczenie NNW,
- udział w programie.

UWAGA! Organizator nie zapewnia opieki osobom niepełnoletnim - jest to majówka rodzinna, tzn. przyjeżdżamy rodziną, grupą znajomych, ew. pod opieką instruktora klubowego. Dojazd we własnym zakresie.

Organizatorami są Puławska Akademia Karate Tradycyjnego oraz Akademia Karate Daniela Iwanka. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej