Instruktorzy

Instruktorzy prowadzący zajęcia w naszym klubie:

Instruktor prowadzący:

b_250_200_16777215_00_images_dsc_6795.jpgPaweł Badzio, 1 dan -
medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Akademickiego Pucharu Polski w kumite indywidualnym, finalista Pucharu Polski w kumite drużynowym seniorów. Tłumacz, nauczyciel języka niemieckiego i angielskiego, absolwent Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Daniel Iwanek

 

 

 

Instruktor seminaryjny:

Daniel Iwanek, 3 dan - najbardziej utytułowany polski karateka. Trzykrotny Mistrz Świata w karate tradycyjnym (w kumite indywidualnym, Kurytyba - Brazylia, 2010 r.; w fuku-go, Wilno - Litwa, 2008 r. oraz kumite drużynowym, Łódź 2012), zdobywca Pucharu Świata, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy. Podczas Pucharu Świata w 2013 roku sensei Iwanek oficjalnie zakończył karierę zawodniczą.

 

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa przy Centrum Sportu i Kultury BANZAI! w Puławach. Naszyym celem jest propagowanie oryginalnego japońskiego karate, czyli karate tradycyjnego. 
Karate może nauczyć się każdy...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej