Jak zacząć?

Aby zacząć, najlepiej przyjść na trening :) Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym treningu "na próbę" (w sekcji karate, judo lub w obu). Po zajęciach można porozmawiać z instruktorem, który wyjaśni ewentualne wątpliwości.

Na trening prosimy zabrać sportowe ubranie (koszulka i spodenki). Na sali ćwiczymy boso, dobrze jest więc również mieć ze sobą klapki, żeby nie nanosić piachu z korytarza na salę. 

Osoby, które zdecydują się na rozpoczęcie treningów zobowiązane są zapoznać się z regulaminem klubu, oraz złożyć w biurze (w terminie 7 dni) wypełnioną, podpisaną deklarację członkowską a także dostarczyć zaświadczenie lekarskie dot. zdolności do uprawiania sportów (najlepiej z Poradni Medycyny Sportowej) oraz dokonać opłaty z godnie z w/w regulaminem.

bardziej szczegółowych informacji udzieli instruktor telefonicznie pod numerem 535-500-365 lub bezpośrednio w klubie. 

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej