Jak zacząć?

1. W pierwszej kolejności prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź sms na numer 535-500-365 w celu sprawdzenia, czy w danej grupie są jeszcze miejsca. 

2. Po otrzymaniu potwierdzenia, że w danej grupie treningowej jest jeszcze wolne miejsce, należy przyjść na próbny trening wybranej grupy. Po zajęciach można porozmawiać z instruktorem, który wyjaśni ewentualne wątpliwości.
UWAGA! W przypadku wprowadzenia obostrzeń udział "na próbę" nie jest możliwy. Bazując na doświadczeniu z poprzednich okresów lockdownu - ćwiczyć mogą tylko osoby z ważnymi licencjami, będące już członkami klubu.  

3. Na trening prosimy zabrać sportowe ubranie (koszulka i spodenki). Na sali ćwiczymy boso, dobrze jest więc również mieć ze sobą klapki, żeby nie nanosić piachu z korytarza na salę.
NA DOJO OBOWIĄZUJE ZAKAZ JEDZENIA, PICIA, ŻUCIA GUMY ITP.

4. Osoby, które zdecydują się na dołączenie do Klubu, zobowiązane są zapoznać się z regulaminem klubu oraz zobowiązać do jego przestrzegania oraz złożyć w biurze (w terminie 7 dni) wypełnioną, podpisaną deklarację członkowską a także dostarczyć zaświadczenie dot. zdolności do uprawiania sportów (najlepiej z Poradni Medycyny Sportowej) oraz dokonać opłaty z godnie z w/w regulaminem. Wszystkie druki dostępne są bezpośrednio w siedzibie Klubu lub mogą być przesłane mailem.

Do zobaczenia na tatami! :)

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej