Zakończenie roku - 27.06.2020 r.

ZAKOŃCZENIE ROKU 2020
PAINTBALL, TRENING, GRY, ZABAWY I OGNISKO


KIEDY: sobota 27 czerwca 2020 r., start g. 15:00

GDZIE: Castle Coach Paintball Janowiec, Trzcianki 122, 24-123 Trzcianki

KOSZT UDZIAŁU: 20 zł/osoba (ognisko, trening, dmuchańce itd.) lub 45 zł/osoba (wszystkie atrakcje włącznie z paintballem, od 8 lat)

PROGRAM: na miejscu odbędzie się wspólny trening karate, po którym rozegramy dwa scenariusze bitwy paintballowowej, dla młodszych w tym czasie będą organizowane inne gry i zabawy, dmuchańce, przeciąganie liny itp. Po wszystkim organizujemy wspólne ognisko – zapewnione będzie wszystko OPRÓCZ KIEŁBASEK – należy zabrać swoje! Pieczywo, przyprawy i napoje będą zapewnione.

Przewidywane zakończenie imprezy ok. 19.30. Po tym czasie można wrócić do domu bądź zostać na noc z własnym namiotem.

ZAPISY: Do czwartku 25 czerwca, pod nr tel. 535-500-365 lub osobiście u senseia Pawła w siedzibie klubu. Dzieci do 12 r.ż. mogą brać udział wyłącznie z opiekunem/rodzicem! Zapraszamy jednak do udziału również rodziców starszych dzieci :)

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej