Zapisy

Zapisy do grup

Serdecznie zapraszamy każdą osobę, chcącą spróbować swoich sił w tradycyjnych sztukach walki na trening! Pierwszy "próbny" trening jest bezpłatny. Harmonogram zajęć znajduje się TUTAJ.

Aby zostać członkiem klubu, należy:

  • wysłać wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź sms na numer 535-500-365 w celu sprawdzenia, czy w danej grupie są jeszcze miejsca,
  • przyjść na pierwszy próbny, bezpłatny trening wybranej grupy wg HARMONOGRAMU ZAJĘĆ (w przypadku wprowadzenia obostrzeń możliwość ta jest wyłączona),
  • zapoznać się z regulaminami: członkowskim i płatności oraz zobowiązać do ich przestrzegania,
  • złożyć wypełnioną deklarację członkowską,
  • dokonać opłaty wpisowej oraz uiścić składkę członkowską za pierwszy miesiąc,
  • przedstawić zaświadczenie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu,
  • założyć konto w systemie Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Specjalistyczne badania sportowe (m.in. EKG i EEG) wymagane są dopiero w wypadku uczestnictwa w zawodach sportowych oraz u dzieci powyżej 10. roku życia.

Na zajęciach obowiązuje specjalny strój: karate-gi (popularnie zwany "kimonem"). Nie jest on jednak wymagany w pierwszych tygodniach treningu, kiedy można ćwiczyć w stroju gimnastycznym (koszulka, spodenki). Na macie ćwiczymy oczywiście boso. Karate-gi można nabyć w różnych sklepach sportowych, poprzez internet lub bezpośrednio w PAKT.

Po zdaniu pierwszego egzaminu na biały pas (9. kyu) należy również opłacić roczną indywidualną licencję Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Zapraszamy!

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej