Zapisy

Zapisy do grup

Serdecznie zapraszamy każdą osobę, chcącą spróbować swoich sił w tradycyjnych sztukach walki na trening! Pierwszy "próbny" trening jest oczywiście bezpłatny. Harmonogram zajęć znajduje się TUTAJ.

Aby zostać członkiem klubu, należy:

  • wysłać wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź sms na numer 535-500-365 (oddzwonimy) w celu sprawdzenia, czy w danej grupie są jeszcze miejsca,
  • przyjść na pierwszy próbny, bezpłatny trening wybranej grupy (wg HARMONOGRAMU ZAJĘĆ),
  • zapoznać się z regulaminem klubu i zobowiązać do jego przestrzegania,
  • złożyć wypełnioną deklarację członkowską,
  • dokonać opłaty wpisowej oraz uiścić pierwszą składkę członkowską,
  • przedstawić zaświadczenie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu,
  • założyć bezpłatne konto w systemie Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Specjalistyczne badania sportowe (m.in. EKG i EEG) wymagane są dopiero w wypadku uczestnictwa w zawodach sportowych oraz u dzieci powyżej 10. roku życia.

Na zajęciach obowiązuje specjalny strój: karate-gi (popularnie zwany "kimonem"). Nie jest on jednak wymagany w pierwszych tygodniach treningu, kiedy można ćwiczyć w stroju gimnastycznym (koszulka, spodenki). Na macie ćwiczymy oczywiście boso. Karate-gi można nabyć w różnych sklepach sportowych, poprzez internet lub bezpośrednio w PAKT.

Po zdaniu pierwszego egzaminu na biały pas (9. kyu) należy również opłacić roczną indywidualną licencję Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (40 zł/rok)

Zapraszamy!

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej